Lid / 2.=

Deelnemers ONDERBOUW

M/V

Groep

Teamnr

Tafelnr

 

 

 

 

 

 

 

Livingstoneschool

 

 

O1

1

 

Jesse Wendt

M

5

 

 

 

Levi Pruissen

M

5

 

 

 

Nathan van Wilpen

M

5

 

 

 

Benjamin Mouw

M

5

 

 

 

(Anne Marit Mouw)

V

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Johannes Calvijnschool 2

 

 

O2

2

Lid

Thomas de Wit

M

6

 

 

Lid

Joris Kersten

M

6

 

 

Lid

Edward Schouten

M

6

 

 

Lid

Quinten Schaap

M

6

 

 

Lid

Adriaan Middelkoop

M

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Johannes Calvijnschool 3

 

 

O3

3

 

Joanne v.d. Brink

V

6

 

 

 

Levi Heijkamp

M

6

 

 

 

Sil Koops

M

6

 

 

 

Jinne Koppejan

V

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Johannes Calvijnschool 4

 

 

O4

4

 

Rico Blok

M

5

 

 

 

Nathan Zekveld

M

5

 

 

 

Bram Haak

M

5

 

 

 

Geert van Dijk

M

5

 

 

 

Maxim Lipschart

M

5

 

 

 

Jonathan van der Knijff

M

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

St. Aloysiusschool 1

 

 

O5

5

 

Timo

M

5

 

 

 

Quinten

M

5

 

 

 

Robin

M

5

 

 

 

Ibbe

M

5

 

 

 

Elise

V

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

St. Aloysiusschool 3

 

 

O6

6

 

Roel

M

5

 

 

 

Kai

M

5

 

 

 

Elisangela

V

5

 

 

 

Toon

M

6

 

 

 

Bjrn

M

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prinses Julianaschool 1

 

 

O7

6

 

Tim Slob

M

4

 

 

 

Freek Bos

M

5

 

 

 

Nils Hagendijk

M

5

 

 

 

Pelle Fouw

M

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

De Cirkel 2

 

 

O8

5

 

Lars

M

6

 

 

 

Adriaan

M

6

 

 

 

Dylan

M

6

 

 

 

Stijn

M

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

De Cirkel 3

 

 

O9

4

 

Kacper

M

5

 

 

 

Tobi

M

5

 

 

 

Jurre

M

5

 

 

 

Ravi

M

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

De Cirkel 4

 

 

O10

3

 

Rand

M

5/6

 

 

 

Zoe

V

5/6

 

 

 

Sana

V

5/6

 

 

 

Martin

M

5/6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

t Carillon 1

 

 

O11

2

 

Ruben

M

6

 

 

 

Rida

V

6

 

 

 

Dyaden

M

6

 

 

 

Thijmen

M

6

 

 

 

Amy

V

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SBO De Oostvogel 2

 

 

O12

1

 

Jazzmin

V

6

 

 

 

Krijn

M

6

 

 

 

Omar

M

6

 

 

 

Sem

M

5

 

 

 

Aiden

M

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Casimirschool

 

 

O13

vrij

 

Puck

M

6

 

 

 

Jelle

M

6

 

 

 

Stijn L.

M

6

 

 

 

Stijn B.

M

6

 

 

 

Kasper

M

6

 

 

 

 

 

 

 

 

Lid / 2,=

Deelnemers BOVENBOUW

M/V

Groep

Teamnr

 

 

 

 

 

 

 

 

Graaf Jan van Nassauschool 1

 

 

B1

7

Lid

Wout-Jan van Hell

M

8

 

 

Lid

Jan Moree

M

8

 

 

Lid

Joachim v.d. Berg

M

8

 

 

Lid

Niels Domburg

M

7

 

 

 

Bernd Huisman

M

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Graaf Jan van Nassauschool 2

 

 

B2

8

 

Samo van Blitterswijk

M

8

 

 

 

Julian Slappendel

M

7

 

 

 

Matthijs Slingerland

M

6

 

 

 

Maurits Speksnijder

M

7

 

 

 

Mark Domburg

M

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Johannes Calvijnschool 1

 

 

B3

9

 

Jurrien Weerheim

M

6/7

 

 

 

Wiebe Dekker

M

6/7

 

 

 

Jeftha Heijkamp

V

6/7

 

 

 

Laura

V

6/7

 

 

 

Bart van Dijk

M

6/7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Johannes Calvijnschool 5

 

 

B4

10

Lid

Jesse v.d. Hoeven

M

8

 

 

Lid

Chiel Koops

M

8

 

 

 

Matthijs v.d. Haak

M

8

 

 

 

Rafal

M

8

 

 

Lid

Matthias Houtman

M

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

St. Aloysiusschool 2

 

 

B5

11

 

Lauren

M

7

 

 

 

Sophie

V

7

 

 

 

Fellah

V

7

 

 

 

Zhuma

M

6

 

 

 

Laura

V

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prinses Julianaschool 2

 

 

B6

12

Lid

Tis Hagendijk

M

7

 

 

 

Ot Tanis

M

7

 

 

 

Rubern Berkhouwer

M

7

 

 

 

Gideon Grootendorst

M

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prinses Julianaschool 3

 

 

B7

12

 

Daniel Geerds

M

7

 

 

 

Kasper Bos

M

7

 

 

 

Richtje van Dijken

V

7

 

 

 

Marnix Fraanje

M

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prinses Julianaschool 4

 

 

B8

11

 

Jochem Hofland

M

8

 

 

 

David van Nieuwkoop

M

8

 

 

 

David van Eijk

M

8

 

 

 

Tijmen Hameeteman

M

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

De Cirkel 1

 

 

B9

10

 

Daniel

M

7

 

 

 

Noa

M

7

 

 

 

Storm

M

7

 

 

 

Mared

M

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

t Carillon 2

 

 

B10

9

 

Xan

M

7

 

 

 

Stijn

M

7

 

 

 

Luuk

M

7

 

 

 

Casper

M

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SBO De Oostvogel 1

 

 

B11

8

 

Quinten

M

7

 

 

 

Taeke

M

7

 

 

 

Leander

M

6

 

 

 

Elias

M

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

De Kas / Messemaker

 

 

B12

7

Lid

Yuko Paulzen

M

7

 

 

 

-

 

 

 

 

 

Alsho Ahmed

M

6

 

 

 

Elena Ketting

V

6