Gert-Jan Ludden

Gert-Jan Ludden

Tata Steel 2015 - Tienkampen 2F
Eindstand
Pl                     KNSB    FIDE    PT      SB      TPR
1  Ludden,Gert-Jan     2213    2262    7.0     27.25   2330 
2  Janse,Jan Jaap      2208    2200    6.5     24.25   2281
3  Perez Garcia,Hebert 2067    2158    6.0     27.25   2251
4  Eveleens,Wim        2111    2086    5.5     21.00   2203
5  Coenen,Eduard       2097    2096    5.0     17.00   2163
6  Ghijsen,Pim         2144    2164    4.0     16.25   2077
6  Dikkenberg,Erik vd  2202    2189    4.0     14.00   2071
8  Oosterlaken,Ed      2037    2043    3.0     8.75    2005
9  Markus,John         2148    2135    2.5     11.00   1947
10 Bodicker,Rob        1984    2006    1.5     6.25    1856


Tata Steel 2011 - Tienkampen groep 1B 
Eindstand (na 9 ronden) 
pl                   rating sc  SB    tpr 
1 Goudriaan, Etienne 2307   7   28,25 2457 
1 Bitensky, Igor     2401   7   27,25 2457 
3 Wit, Tex de        2299   5,5 20,75 2336 
4 Konings, Frans     2249   5   19,25 2300 
5 Ludden, Gert-Jan   2228   4,5 17    2264  
6 Kabos, Tobias      2226   4   16,75 2228 
6 Pijpers, Arthur    2269   4   14,25 2228 
6 Bosboom, Manuel    2438   4   13,25 2228 
9 Caoili, Arianne    2260   3,5 12    2192 
10 Hermeling, Caspar 1960   0,5 2,25  1898 


Corus 2010 Tienkampen groep 1B 
Eindstand (na 9 ronden) 
pl                     rating sc  SB     tpr 
 1 Werf, Mark van der  2406   6   28,25  2392 
 1 Strating, Sybolt    2290   6   23,5   2392 
 3 Willemze, Thomas    2389   5,5 21     2354 
 3 Goudriaan, Etienne  2263   5,5 20,5   2354 
 3 Smits, Mark         2265   5,5 19,75  2354 
 6 Graaf, Dick de      2165   5   21     2318 
 7 Andrews, Todd       2329   4   14,75  2246 
 8 Ludden, Gert-Jan    2267   3,5 16     2210 
 9 Timmermans, Ivo     2252   2,5 9,25   2133 
10 Henris, Luc         2191   1,5 6,5    2042 

Corus 2008 Tienkampen  groep 2C
eindstand na 9 ronden
pl                                      sc    SB    tpr 
1   Ludden, Gert-Jan           2227     7     27,5  2302  
2   Royakkers, Guido           2144     6     25    2219 
3   Cappon, John           FRA 2174     6     24,5  2219
4   Happel, Hendrik A          2181  FM 4,5   19,5  2109
5   Roosendaal, Eric           2084     4,5   19    2109 
6   Hoffman, Ron               2103     4,5   17    2109
7   Etmans, Maarten            2115  FM 4,5   15,75 2109
8   Galje, Hans                2098     4     14    2073
9   Schro'er, Marcel           2014     2,5   8,75  1960
10  Greeuw, Sietske            1951     1,5   7,5   1869

CORUS 2005; TIENKAMPEN  groep 2B
detaillijst na ronde 9
pl                                 sc    SB    tpr  
1   Burlage,P                2181  5,5   24,5  2172 
2   Apeldoorn,JA van         2165  5,5   24,25 2172
3   Both,E                   2228  5,5   22,5  2172
4   Saegher,C de             2212  5,5   21,25 2172 
5   Vlam,HP                  2144  5     22    2136 
6   Ludden,GJ                2287  5     20,75 2136   
7   Brink,B                  2128  4     15,75 2064 
8   Heeten,D den             2222  4     15,5  2064  
9   Leur,B de                2122  3     12    1990  
10  Pover,P                  2040  2     10,5  1907


Groep 1A 2004
pl                                 sc    SB    tpr 
1   Wempe,J                  2269  7     28,25 2418 
2   Bosboom,M                2419  7     25,5  2418
3   Schuurman,mw P           2259  6     26    2335
4   Ludden,GJ                2270  5     19,25 2261  
5   Markus,JR                2206  4     14    2189 
6   Visser,HCJ               2226  4     14    2189 
7   Willemze,T               2268  3,5   16,5  2153
8   Henris,L                 2249  3,5   14,5  2153
9   Timmermans,I             2237  3,5   11,5  2153
10  Breedveld,A              2154  1,5   5,5   1985

RESERVEGROEP 2001
IM-resultaten behaald door Viktorija Cmilyte en Daniel Stellwagen 
Een WGM-resultaat door Tea Bosboom-Lanchava 
eindstand na 9 ronden
pl                          sc   wp    SB    tpr
1   Cmilyte,mv.V      2433  7    49,5  37,25 2560
2   Yu,S              2493  6,5  50,5  35    2537
3   Dgebuadze,A       2550  6,5  48    34    2545
4   Maksimenko,A      2498  6,5  46,5  32,25 2584
5   Brodsky,M         2527  6    50,5  33,25 251
6   Stellwagen,DR     2276  6    43,5  26    2455
7   Krnic,Z           2390  5,5  44    23    2415
8   Lanchava,mv.T     2322  5,5  41    22    2365
9   Li,S              2474  5    49,5  23,75 2455
10  Ivkov,B           2432  5    47,5  25,5  2402
11  Wirschell,T       2318  5    47    24,75 2414
12  Liang,C           2581  5    45,5  23,75 2398
13  Klinova,mv.M      2328  5    43,5  21    2326
14  Bellin,R          2356  5    43    23    2311
15  Friedman,A        2339  5    42,5  21,75 2343
16  Roda Husman,J de  2327  5    39,5  21,25 2326
17  Doggers,P         2161  5    39,5  21    2311
18  Ludden,GJ         2263  5    38,5  19    2258 
19  Afek,Y            2360  5    38    18    2265 
20  Peelen,P          2353  4,5  44    19,25 2266
21  Markus,JR         2225  4,5  43    19    2312
22  Aagaard,J         2374  4,5  42,5  18    2306
23  Popov,L           2347  4,5  41    18,75 2245
24  Hopman,P          2193  4,5  40,5  19,25 2289
25  Hartoch,RG        2319  4,5  39,5  18,25 2256
26  Haas,P de         2063N 4,5  35    15,5  2189
27  Rebers,E          2312  4    42,5  16,5  2227
28  Wunnink,MF        2210  4    41    17,25 2223
29  Wiersma,E         2404  4    41    16,75 2229
30  Happel,HA         2224  4    34    12,25 2140
31  Velcheva,mv.M     2273  3,5  40,5  14,5  2194
32  Piket,JJ          2228  3,5  37    10,75 2136
33  Perez Garcia,H    2205  3,5  34    11,5  2135
34  Mie,mv.M de       2150  3,5  34    11    2114
35  Berg,AMJ vd.      2210  3,5  32,5  9,75  2156
36  Termeulen,AH      2214  3    36    11    2098
37  Oosterom,EC       2199  3    36    10    2096
38  Breedveld,A       2119  3    35,5  10,5  2082
39  Dalsberg,S        2138  3    27,5  8     2030
40  Etmans,MD         2163  2,5  32,5  8     2028
41  Pel,B             2242  2,5  32,5  7,5   2059
42  Blecourt,mv.S de  2059  2,5  31,5  7,25  2007

RESERVEGROEP 2000
IM-resultaten behaald door Yge Visser, Stefan van Blitterswijk en Ivan Cheparinov 
stand na ronde 9
pl   nr                 rating                      sc    wp    SB     tpr 
1     4 Bosboom,M        2461  Zaandam              7     47,5  35,75 2575
2    10 Visser,Y         2406  Haren                6,5   44    29,5  2494
3     8 Kalinin,A        2422  Rusland              6     48    32,25 2477
3    19 Blitterswyk,S v  2308  Leiderdorp           6     47    30    2495
3    34 Cheparinov,I     2089  Bulgarije            6     45    29,75 2429
3     1 Georgiev,V       2538  Bulgarije            6     44,5  28    2492
7    13 Bellin,R         2351  Engeland             5,5   46,5  25,75 2410
7     2 Rowson,J         2499  Schotland            5,5   44    24,75 2413
7     6 Ivkov,B          2450  Servie               5,5   42    24,25 2383
7    16 Bertholee,RCH    2343  Haarlem              5,5   37    21,25 2331
11    3 Romero Holmes,A  2483  Spanje               5     48    22,5  2390
11   14 Afek,Y           2349  Israel               5     42,5  20,25 2401
11   21 Andonovski,L     2287  Macedonie            5     40,5  20,75 2342
14    7 Yuneev,A         2430  Rusland              4,5   51    24,5  2407
14   24 Stojanovski,D    2279  Macedonie            4,5   43    18,75 2371
14   22 Keatinge-Clay,A  2287  USA                  4,5   42    18,25 2323
14    9 Kosteniuk,mv.A   2409  Rusland              4,5   42    16,75 2332
14   18 Werner,C         2314  Duitsland            4,5   38,5  17,75 2294
14    5 Weide,K vd       2452  Amsterdam            4,5   38    15,5  2292
14   11 Krnic,Z          2401  Servie               4,5   36    16,25 2327
14   29 Happel,HA        2215  Voorschoten          4,5   34,5  13,5  2243
22   23 Kiseleva,N       2285  Oekraine             4     41,5  17    2282
22   12 Popov,L          2354  Bulgarije            4     39,5  16,75 2199
22   27 Ludden,GJ        2263  Gouda                4     38    14,25 2261
22   20 Ami,E l'         2301  Woerden              4     35    11,75 2202
26   30 Berg,AMJ v/d     2209  Leiderdorp           3,5   41,5  16    2241
26   15 Geet,DD van      2346  Driebergen           3,5   37,5  13    2173
26   26 Stellwagen,DR    2265  Soest                3,5   34,5  12    2221
26   17 Strating,SJ      2334  Badhoevedorp         3,5   34    11,25 2169
30   25 Floor,DA         2278  Utrecht              3     34,5  10,75 2210
30   32 Mie,mv.M de      2168  Koog a/d Zaan        3     32,5  8,25  2133
32   33 Gouw,CP          2108N Amersfoort           2,5   38,5  10,5  2112
33   28 Burlage,P        2232  Amsterdam            2     36,5  6,5   2044
33   31 Barendse,TJM     2198  Delft                2     32    5,5   2028