Ed Roering
Ed Roering
Tata 2015 Tienkampen groep 2D
Eindstand
Pl                   KNSB    FIDE    PT      SB      TPR
1  Roering,Ed        2142    2175    6.5     27.75   2291
2  Schoonenberg,Olav 2190    2173    5.5     23.25   2197
2  Barendse,Ted      2097    2133    5.5     22.75   2207
2  Agter,Frank       2213    2146    5.5     21.25   2194
2  Noordhoff,Enno    2177    2115    5.5     20.75   2198
6  Royakkers,Guido   2112    2159    4.0     16.00   2083
6  Weenink,Henk      2118    2189    4.0     16.00   2083
6  Oosterom,Erik     2018    2057    4.0     15.75   2094
9  Ebels,Theo        2038    2104    2.5     12.75   1961
10 Groot,Ymar de     2129    2087    2.0     7.25    1901

Tata 2014 Tienkampen groep 2D

Pl                   KNSB FIDE PT  SB    TPR 
1 Sula,Avni          2014 2046 6.0 24.75 2234 
1 Zepeda,Lorena      2169 2183 6.0 24.25 2217 
3 Majhi,Ankit        2061 2072 5.5 24.00 2186 
4 Roering,Ed         2111 2151 5.0 20.50 2139  
4 Lieverst,Paul      2066 2108 5.0 20.00 2144 
6 Mengerink,Ynze     2178 2196 4.5 19.50 2092 
7 Ghijsen,Pim        2148 2169 4.0 16.75 2054 
7 Brink,Barry        2140 2170 4.0 16.25 2055 
9 Wijnberg,Arjan     2098 2140 3.0 12.50 1976 
10 Haselhorst,Helmut 2023 2110 2.0  9.00 1888 

Tata 2012 Tienkampen groep 2E 
Eindstand
Pl                        KNSB FIDE PT  SB    TPR 
1 Weersel,Arlette van     2150 2189 5.5 25.00 2190 
1 Goes,Sten               2180 2133 5.5 23.75 2186 
3 Abicht,Till Konstantin  2112      5.0 21.75 2153 
3 Bekker,Stefan           2248 2169 5.0 21.25 2138 
3 Roering,Ed              2132 2153 5.0 21.00 2151 
6 Testa,Adriano           2209 2267 4.5 18.75 2102 
6 Helder,Marc             2059 2155 4.5 18.25 2119 
8 Cox,Jan                 1945 1976 4.0 16.50 2090 
9 Otten,Martijn           2005 1964 3.5 16.00 2043 
10 Havenaar,Jan           2092 2169 2.5 12.25 1944 

Corus 2010 Tienkampen groep 2D 
Eindstand (na 9 ronden) 
pl                  rating sc  SB    tpr 
 1 Roering, Ed      2183   6   26    2226 
 1 Heemskerk, Wim   2230   6   25,75 2226 
 1 Schipper, Paul   2159   6   22,5  2226 
 4 Broekman, Willem 2124   5   21,5  2152 
 5 Ghijsen, Pim     2152   4,5 20,5  2116 
 5 Markus, John     2130   4,5 18    2116 
 7 Rossen, Maarten  1984   4   16,75 2080 
 8 Otten, Colleen   2089   3,5 13,5  2044 
 8 Ori, Marco       2089   3,5 12    2044 
10 Schroer, Marcel  2022   2   10,5  1923 

Corus 2009 Tienkampen  groep 2A
eindstand na 9 ronden
pl                     rating sc  SB     tpr 
1  Vroombout, Enrico    2194  6,5 27,5   2272 
2  Hummel, Joop         2019  5,5 23     2195 
3  Heijboer, Pieter     2026  5   21     2159 
3  Coenen, Eduard       2057  5   20,5   2159 
3  Roering, Ed          2162  5   18,75  2159 
6  Caoili, Arianne      2182  4,5 20     2123 
7  Testa, Adriano       2117  4   18,75  2087 
8  Ahlers, Ben          2127  3,5 16,25  2051 
8  Kröncke, Manfred     2206  3,5 15     2051 
10 Stork, Ornett J.     2137  2,5 9,75   1974 


Corus 2008 Tienkampen  groep 2D
eindstand na 9 ronden
pl                                      sc    SB    tpr    R1    R2    R3    R4    R5    R6    R7    R8    R9 
1   Oosterom, Erik             2117     6     25,5  2225  =w6   =z10  =w8   =z2   +w9   +w3   =z5   +w7   =z4  
2   Gijswijt, Bart             2209     6     23,5  2225  +w10  +z8   =w9   =w1   -z3   +w5   +z7   -w4   +z6  
3   Roering, Ed                2085     6     23,5  2225  +w4   +z6   +w10  +z8   +w2   -z1   +w9   -w5   -z7   
4   Helder, Marc               2108     5,5   21    2187  -z3   +w5   =z7   +z9   -w6   +z10  =w8   +z2   =w1  
5   Osterwald, Elwin           2158     5,5   21    2187  =w7   -z4   +w6   +z10  =w8   -z2   =w1   +z3   +w9  
6   Hengel, Hugo van           2163     5,5   19    2187  =z1   -w3   -z5   +w7   +z4   +z9   +w10  +z8   -w2  
7   Ghijsen, Pim               2090     4     15    2079  =z5   =z9   =w4   -z6   +w10  =z8   -w2   -z1   +w3  
8   Gracht, Wilko van der      2017     4     13    2079  +w9   -w2   =z1   -w3   =z5   =w7   =z4   -w6   +z10 
9   Bossert, Christian     GER 2249F FM 2     5,5   1922  -z8   =w7   =z2   -w4   -z1   -w6   -z3   +w10  -z5  
10  Burlage, George            1954     0,5   3     1749  -z2   =w1   -z3   -w5   -z7   -w4   -z6   -z9   -w8  

CORUS 2007; TIENKAMPEN  groep 3Z
Eindstand (na 9 ronden)
pl                               rating  sc    wp    SB    tpr        
1   Arp,Frans                      2006  7     43,5  32,5  2154        
2   Roering,Ed                     1978  6,5   43    31,5  2090        
3   Gracht,Wilko van der           2035  5,5   43    24,75 2021        
4   Baumhauer,Christian            2046F 5     45,5  23,25 1995        
4   Hummel,Joop                    1948  5     44,5  19,25 1959        
4   Holsteijn,Gerrit               1937  5     41,5  21,25 1994        
4   Oliemans,Cor                   1872  5     41,5  19,5  1989        
8   Loose,Rob                      1833  4,5   41,5  16,75 1944        
8   Hazenberg,Frans                1906  4,5   41    20    1936        
8   Dissel,Henk                    1972  4,5   39    15,75 1883        
11  Cerasi,Umberto                 2012F 4     41,5  16    1876        
11  Bermon,Henk                    1852  4     39,5  15,5  1897        
11  Hellenberg,Jan                 1941  4     37    13,5  1904        
14  Stolk,Koos                     1868  3,5   39,5  14,75 1865        
14  Koning,Martin de               1952  3,5   34    13    1827        
16  Veen,Koert ter                 1953  0,5   32,5  8,5   1611        

CORUS 2006; TIENKAMPEN  groep 3C
Eindstand (na 9 ronden)
pl                               rating                       sc    SB    tpr        
1   Wijnberg,A                     2008  Heemskerk            6     25,75 2097        
1   Veneman,HJ                     2068  Alkmaar              6     24,25 2097        
3   Roosendaal,EMM                 2046  Amsterdam            5,5   23,25 2059        
4   Simic,Z                        1912  Joegoslavie          5     22,5  2023        
5   Nieuwenhuizen,JH van           1915  Krimpen a/d Y        4,5   19,75 1987        
6   Hahn,GLM                       1935  Breda                4     16,75 1951        
6   Vlugt,F                        2031  Edam                 4     15,75 1951        
8   Schouwerwou,AJ                 1978  Velserbroek          3,5   16    1915        
8   Roering,PWE                    2032  Oudewater            3,5   13,5  1915        
10  Bruyn,DL                       1944  Heemskerk            3     14,5  1877