Guido Royakkers
Guido Royakkers
Tata Steel 2014 - Tienkampen groep 2B 

Pl                 KNSB FIDE PT  SB    TPR 
1 Galje,Hans       1997 2110 6.0 25.50 2201 
1 Schipper,Paul    2089 2123 6.0 24.00 2224 
3 Royakkers,Guido  2168 2183 5.0 22.50 2131  
4 Franssen,Jeroen  2127 2149 4.5 19.75 2095 
4 Schoehuijs,Erik  2192 2170 4.5 19.00 2088 
4 Polak,Indra      2152 2159 4.5 18.25 2093 
4 Morice,Ludovic   2064 2068 4.5 18.00 2102 
8 Krings,Christoph 2175 2167 4.0 17.75 2049 
8 Markus,John      2107 2128 4.0 17.50 2110 
10 Mostertman,Loek 1919 2028 2.0  8.75 1898 

Tata Steel 2013 - Tienkampen groep 2C
Eindstand 
Pl                 KNSB FIDE PT  SB    TPR 
1 Legemaat,Gert    2172 2219 6.5 25.25 2278 
2 Royakkers,Guido  2127 2177 6.0 25.75 2237 
2 Rubery,Mark      2205      6.0 24.25 2228 
4 Wijnberg,Arjan   2097 2157 5.5 24.50 2197 
5 Manoch,Maurice   2006 1967 4.5 16.25 2126 
6 Ahlers,Ben       2108 2117 4.0 14.75 2074 
6 Vlaming,Jos      2174 2206 4.0 14.75 2066 
8 Oosten,Arend van 2124 2211 3.5 16.75 2031 
9 Bons,Jasper      2052 2067 2.5 10.75 1950 
9 Simic,Zoran      2080      2.5 10.50 1947 

Tata Steel 2012 - Tienkampen groep 2B 
Eindstand (na 8 ronden) 

Pl                   KNSB FIDE PT  SB    TPR 
1 Caoili,Arianne     2260      6.0 24.00 2296 
2 Smits,Mark         2213 2204 5.5 18.75 2250 
3 Both,Erik          2152 2166 5.0 16.50 2207 
3 Foreest,Jorden van 2204 2140 5.0 15.50 2201 
5 Royakkers,Guido    2145 2170 4.5 15.50 2162 
6 Wiering,Jelle      2023 2050 3.5 11.50 2086 
7 Schipper,Paul      2152 2160 3.0  8.50 2024 
8 Etmans,Maarten     2035 2116 2.5  6.75 1989 
9 Adriaanse,Tom      1902 1988 1.0  6.00 1814 
10 Noordhoek,Henk    2095 2139 0.0  0.00 0 

Tata Steel 2011 - Tienkampen groep 2D 
Eindstand (na 9 ronden) 
pl                     rating sc  SB    tpr 
1 Duchene, Rene        2155   6   27    2222 
1 Weersel, Arlette van 2163   6   24    2222 
3 Royakkers, Guido     2094   5   20,75 2148  
3 Schipper, Paul       2121   5   20    2148 
5 Weenink, Henk        2144   4,5 20,25 2112 
5 Galje, Hans          2202   4,5 17,5  2112 
5 Kroencke, Manfred    2132   4,5 17    2112 
8 Grondsma, Mark       2054   4   19    2076 
8 Holscher, Peter      2094   4   15,25 2076 
10 Brandsma, Anne      1964   1,5 7,25  1872 

Corus 2010 Tienkampen groep 2E 
Eindstand (na 9 ronden) 
pl                       rating sc  SB    tpr 
 1 Hermeling, Caspar     2066   6,5 27,25 2267 
 2 Happel, Hendrik A     2086   5,5 21,5  2190 
 2 Vrancken, Gilbert     2179   5,5 20,75 2190 
 4 Morice, Ludovic       2096   5   23    2154 
 4 Veen, Oscar van       2206   5   22,25 2154 
 4 Baldazzi, Stefano     2158   5   18,5  2154 
 7 Utama, Ivan           2122   4,5 18,75 2118 
 8 Royakkers, Guido      2142   3,5 13,25 2046 
 9 Apeldoorn, Janton van 2128   2,5 9,5   1969 
10 Mostertman, Loek      1992   2   9,75  1925 

Corus 2009 Tienkampen  groep 1A
eindstand na 9 ronden
pl                   rating sc  SB     tpr 
1  Plukkel, Sjoerd    2276  6,5 25,5   2415 
1  Vrenegoor, Taco    2295  6,5 24,25  2415 
3  Werf, Mark van der 2401  6   26     2376 
4  Konings, Frans     2225  5,5 20,5   2338 
5  Vedder, Richard    2327  5   19,25  2302 
5  Smits, Mark        2287  5   17     2302 
7  Bezemer, Arno      2303  4,5 15,25  2266 
8  Heemskerk, Wim     2205  3   12,75  2156 
9  Royakkers, Guido   2197  1,5 6      2026  
9  Langedijk, Ardjan  2140  1,5 4      2026 

Corus 2008 Tienkampen  groep 2C
eindstand na 9 ronden
pl                                      sc    SB    tpr
1   Ludden, Gert-Jan           2227     7     27,5  2302
2   Royakkers, Guido           2144     6     25    2219   
3   Cappon, John           FRA 2174     6     24,5  2219 
4   Happel, Hendrik A          2181  FM 4,5   19,5  2109
5   Roosendaal, Eric           2084     4,5   19    2109
6   Hoffman, Ron               2103     4,5   17    2109
7   Etmans, Maarten            2115  FM 4,5   15,75 2109
8   Galje, Hans                2098     4     14    2073
9   Schro'er, Marcel           2014     2,5   8,75  1960
10  Greeuw, Sietske            1951     1,5   7,5   1869 

CORUS 2007; TIENKAMPEN  groep 2Z
Eindstand (na 9 ronden)
pl                               rating  sc    wp    SB    tpr        
1   Barendse,Ted                   2124  7,5   41,5  32,75 2363        
2   Krasenkova,Ilena               2195F 6     45,5  28    2221        
2   Abcouwer,Jan-Bart              2086  6     45    29,5  2211        
4   Etmans,Maarten                 2108  5,5   45,5  27    2184        
4   Galje,Hans                     2071  5,5   38,5  22,25 2137        
6   Grondsma,Mark                  2009  5     37,5  19,25 2131        
7   Bark,Eric                      2118  4,5   46,5  20    2112        
7   Geffen,Ben van                 2026  4,5   45,5  18,75 2104        
7   Termeulen,Albert               2092  4,5   44,5  17    2061        
7   Ruiter,Tom de                  2154  4,5   41    18,5  2088        
11  Berg,Bram van den              2195  4     42    15,5  2072        
11  Royakkers,Guido                2180  4     38,5  13,5  2005        
11  Oosten,Arend van               2040  4     37    13    1987        
11  Hendriks,Victor                2046  4     35,5  15,5  2053        
15  Tromp,Patriek                  1956  3     33,5  11    1950        
16  Ghijsen,Pim                    2146  2,5   35    11    1957        
17  Rost vanTonningen,Otto         2101  2     40    14,75 1963        
18  Drost,Peter                    2094  0     36,5  15,25 1867        

CORUS 2006; WEEKENDVIERKAMPEN  groep 2B
Eindstand (na 3 ronden)
pl                               rating                       sc    SB    tpr        
1   Serdijn,GO                     2147  Leiden               2     2,25  2232        
1   Zandwijk,JP van                2120  Den Haag             2     2,25  2232        
3   Gabriel,U                      2099  Duitsland            1,5   2,25  2137        
4   Royakkers,G                    2182  Gouda                0,5   0,75  1944