Uitslagen Onderbouw

 Pos-Team------------------Teamnr--BP----MP---WP-----SB---                 
  1. Johannes Calvijnschool 1   1  17.0  10   43.0   43.00                  
  2. Johannes Calvijnschool 2   2  12.0   6   48.0   19.50                 
  3. Koningin Wilhelminaschool  4  11.5   8   48.5   31.50                 
  4. Prinses Julianaschool 2    5   8.5   4   51.5   11.00                 
  5. Plaswijckschool 2          3   7.5   2   52.5    3.50                 
  6. Reserve                    6   3.5   0   56.5    0.00                 

      Onderbouw: Uitslagen ronde 1                                         
      ----------------------------

 1.   Johannes Calvijnschool 1  - Reserve                        4 - 0 R   
      ------------------------------------------------------------------   
      Tjako Mhlmann            - reserve                        1 - 0     
      CorJohn de Jong           - reserve                        1 - 0     
      Wessel Luiten             - reserve                        1 - 0     
      Jeroen v.d. Bos           - reserve                        1 - 0     
      Jol v.d. Hoeven          - -                              0 - 0 R   
                                                                           
 2.   Johannes Calvijnschool 2  - Prinses Julianaschool 2        3 - 1 R   
      ------------------------------------------------------------------   
      Lennart v.d. Bos          - Boaz Roskam                    1 - 0     
      Lucas Mastenbroek         - Jedaja van Kempen              0 - 1     
      Michiel v.d. Brink        - Jacob Kraamer                  1 - 0     
      Jol de Jong              - Luca Bos                       0 - 0 R   
      Timo Roos                 - Karolina Breedveld             1 - 0     
                                                                           
 3.   Plaswijckschool 2         - Koningin Wilhelminaschool      1 - 3 R   
      ------------------------------------------------------------------   
      Bob Goslings              - Luca Hofman                    1 - 0     
      Bas Blijleven             - Imre Knoop                     0 - 1     
      Olivier Abee              - Cas Koorneef                   0 - 1     
      Rik Tijhuis               - Kris Zuiderent                 0 - 1     
      -                         - Mare Hoekzema                  0 - 0 R   
                                                                           

      Onderbouw: Uitslagen ronde 2                                         
      ----------------------------

 1.   Reserve                   - Koningin Wilhelminaschool      1 - 3 R   
      ------------------------------------------------------------------   
      reserve                   - Luca Hofman                    0 - 1     
      reserve                   - Imre Knoop                     0 - 1     
      reserve                   - Cas Koorneef                   1 - 0     
      reserve                   - Kris Zuiderent                 0 - 1     
      -                         - Mare Hoekzema                  0 - 0 R   
                                                                           
 2.   Prinses Julianaschool 2   - Plaswijckschool 2              2-1 R   
      ------------------------------------------------------------------   
      Boaz Roskam               - Bob Goslings                    -      
      Jedaja van Kempen         - Bas Blijleven                  1 - 0     
      Jacob Kraamer             - Olivier Abee                    -      
      Luca Bos                  - Rik Tijhuis                     -      
      Karolina Breedveld        - -                              0 - 0 R   
                                                                           
 3.   Johannes Calvijnschool 1  - Johannes Calvijnschool 2       3 - 1 R   
      ------------------------------------------------------------------   
      Tjako Mhlmann            - Lennart v.d. Bos               0 - 1     
      CorJohn de Jong           - Lucas Mastenbroek              1 - 0     
      Wessel Luiten             - Michiel v.d. Brink             1 - 0     
      Jeroen v.d. Bos           - Jol de Jong                   1 - 0     
      Jol v.d. Hoeven          - Timo Roos                      0 - 0 R   
                                                                           

      Onderbouw: Uitslagen ronde 3                                         
      ----------------------------

 1.   Johannes Calvijnschool 2  - Reserve                        3 - 1 R   
      ------------------------------------------------------------------   
      Lennart v.d. Bos          - reserve                        1 - 0     
      Lucas Mastenbroek         - reserve                        0 - 1     
      Michiel v.d. Brink        - reserve                        1 - 0     
      Jol de Jong              - reserve                        1 - 0     
      Timo Roos                 - -                              0 - 0 R   
                                                                           
 2.   Plaswijckschool 2         - Johannes Calvijnschool 1       1 - 3 R   
      ------------------------------------------------------------------   
      Bob Goslings              - Tjako Mhlmann                 1 - 0     
      Bas Blijleven             - CorJohn de Jong                0 - 1     
      Olivier Abee              - Wessel Luiten                  0 - 1     
      Rik Tijhuis               - Jeroen v.d. Bos                0 - 1     
      -                         - Jol v.d. Hoeven               0 - 0 R   
                                                                           
 3.   Koningin Wilhelminaschool - Prinses Julianaschool 2        3 - 1 R   
      ------------------------------------------------------------------   
      Luca Hofman               - Boaz Roskam                    0 - 1     
      Imre Knoop                - Jedaja van Kempen              1 - 0     
      Cas Koorneef              - Jacob Kraamer                  1 - 0     
      Kris Zuiderent            - Luca Bos                       1 - 0     
      Mare Hoekzema             - Karolina Breedveld             0 - 0 R   
                                                                           

      Onderbouw: Uitslagen ronde 4                                         
      ----------------------------

 1.   Reserve                   - Prinses Julianaschool 2        1 - 3 R   
      ------------------------------------------------------------------   
      reserve                   - Boaz Roskam                    0 - 1     
      reserve                   - Jedaja van Kempen              1 - 0     
      reserve                   - Jacob Kraamer                  0 - 1     
      reserve                   - Karolina Breedveld             0 - 1     
      -                         - Luca Bos                       0 - 0 R   
                                                                           
 2.   Johannes Calvijnschool 1  - Koningin Wilhelminaschool      4 - 0 R   
      ------------------------------------------------------------------   
      Tjako Mhlmann            - Luca Hofman                    0 - 0 R   
      CorJohn de Jong           - Imre Knoop                     1 - 0     
      Wessel Luiten             - Cas Koorneef                   1 - 0     
      Jeroen v.d. Bos           - Kris Zuiderent                 1 - 0     
      Jol v.d. Hoeven          - Mare Hoekzema                  1 - 0     
                                                                           
 3.   Johannes Calvijnschool 2  - Plaswijckschool 2              3-  R   
      ------------------------------------------------------------------   
      Lennart v.d. Bos          - Bob Goslings                   1 - 0     
      Lucas Mastenbroek         - Rik Tijhuis                    1 - 0     
      Michiel v.d. Brink        - Olivier Abee                   1 - 0     
      Jol de Jong              - Bas Blijleven                   -      
      Timo Roos                 - -                              0 - 0 R   
                                                                           

      Onderbouw: Uitslagen ronde 5                                         
      ----------------------------

 1.   Plaswijckschool 2         - Reserve                        3-  R   
      ------------------------------------------------------------------   
      Bob Goslings              - reserve                        1 - 0     
      Bas Blijleven             - reserve                        1 - 0     
      Olivier Abee              - reserve                        1 - 0     
      Rik Tijhuis               - reserve                         -      
      -                         - -                              0 - 0 R   
                                                                           
 2.   Koningin Wilhelminaschool - Johannes Calvijnschool 2       2-1 R   
      ------------------------------------------------------------------   
      Luca Hofman               - Lennart v.d. Bos               0 - 1     
      Imre Knoop                - Lucas Mastenbroek              1 - 0     
      Cas Koorneef              - Jol de Jong                    -      
      Kris Zuiderent            - Timo Roos                      1 - 0     
      Mare Hoekzema             - Michiel v.d. Brink             0 - 0 R   
                                                                           
 3.   Prinses Julianaschool 2   - Johannes Calvijnschool 1       1 - 3 R   
      ------------------------------------------------------------------   
      Boaz Roskam               - Tjako Mhlmann                 1 - 0     
      Jedaja van Kempen         - CorJohn de Jong                0 - 1     
      Jacob Kraamer             - Wessel Luiten                  0 - 1     
      Luca Bos                  - Jeroen v.d. Bos                0 - 1     
      Karolina Breedveld        - Jol v.d. Hoeven               0 - 0 R   
                                                                           

      Onderbouw: Teamklassement na ronde 5                                 
      ------------------------------------