www.schaakbond.nl/jeugd/jeugdclubcompetitie/2014

Verdienstelijke 7e plaats voor Messemakers AB-jeugdteam in KNSB Jeugdclubcompetitie
   Ronde 7
   Messemaker A1      - Landau A1        2½ - 1½
1. Liam Vrolijk       - Kedem Gutkind     1 - 0
2. Wouter Schonwetter - Bas de Feijter    ½ - ½
3. Bernard Evengroen  - Lydia Dubbeldam   1 - 0
4. Mohammed Moussane  - Ian Vandelacluze  0 - 1
                                
   Ronde 8
   STB A1             - Messemaker A1      4 - 0
1. Stefan Beukema     - Liam Vrolijk       1 - 0
2. Joris Gerlagh      - Wouter Schonwetter 1 - 0
3. Max Warmerdam      - Bernard Evengroen  1 - 0
4. Erwin Kalle        - Mohammed Moussane  1 - 0

Messemaker AB-jeugdteam blijft het prima doen in KNSB-jeugdclubcompetitie
   Ronde 5
   De Toren Arnhem A1 - Messemaker A1      2½ - 1½
1. Noud Lentjes       - Liam Vrolijk        ½ - ½
2. Jasper Zwirs       - Wouter Schonwetter  ½ - ½
3. Jorick Laan        - Bernard Evengroen   1 - 0
4. Malcolm Lok        - Mohammed Moussane   ½ - ½

   Ronde 6
   Minerva A1         - Messemaker A1      1 - 3
1. Yorick Postema     - Liam Vrolijk       1 - 0
2. Lars van Schooten  - Wouter Schonwetter 0 - 1
3. Yannic Husers      - Bernard Evengroen  0 - 1
4. Thijs Luttikhuis   - Mohammed Moussane  0 - 1

Messemaker AB-jeugdteam doet goede zaken op tweede dag van KSNB-Jeugdclubcompetitie Meesterklasse
   Ronde 3
   Sliedrecht A1     - Messemaker A1      1½ - 2½ 
1. Marijn den Hartog - Liam Vrolijk        0 - 1 
2. Adrian Mensing    - Wouter Schonwetter  0 - 1 
3. Andrew Mensing    - Bernard Evengroen   1 - 0 
4. Jorik Klein       - Mohammed Moussane   ½ - ½ 

   Ronde 4
   Messemaker A1      - Moira-Domtoren A1 2½ - 1½ 
1. Liam Vrolijk       - Casper Schoppen    ½ - ½ 
2. Wouter Schonwetter - Joris Kokje        0 - 1 
3. Bernard Evengroen  - Lena de Kraker     1 - 0 
4. Mohammed Moussane  - Simon Gielen       1 - 0 


Foto-verslag JCK Meesterklasse A 2014

Liam Vrolijk (R) versus Ilias van der Lende


Mohammed (R) versus Willem Jan Heuvemaker


Bernard Evengroen (op rug gezien) versus Daan Havor


Links het team van Messemaker 1847


De strijd kan beginnen


Links Bernard en Mohammed

Uitslagen ronde 1

   Santpoort A1           2128  Messemaker A1       1793    3 - 1
1. Ilias van der Lende    2238  Liam Vrolijk        1897    1 - 0
2. Bas Haver              2127  Wouter Schönwetter  1846    1 - 0
3. Daan Haver             2082  Bernard Evengroen   1782    0 - 1
4. Wim Laurens Gravemaker 2066  Mohammed Moussane   1648    1 - 0

Uitslagen ronde 2

   Messemaker A1          1793  HMC Calder A2       1502   3½ - ½
1. Liam Vrolijk           1897  Jim Klooster        1516    1 - 0
2. Wouter Schönwetter     1846  Chiel Koster        1687    1 - 0
3. Bernard Evengroen      1782  Dewi Vermeulen      1420    1 - 0
4. Mohammed Moussane      1648  Lars de Haas        1383    ½ - ½